ליווי עסקי

רוצה יותר רווחים? לקחת את החברה עוד קפיצת מדרגה קדימה?

ליווי עסקי נכון לך + כלים ופתרונות---> יישיגו את התוצאות!

הרי לכל אחד מאיתנו יש את המטרה הייחודית והרצויה לתקופה הזו,

ליווי עסקי יכוון למטרות שלך, לכן, חשוב קודם להבין מה המטרה?

 • להגדיל הכנסות ורווחים?
 • לבנות אוטומציות ולייעל את התהליכים?
 • לקבל יותר פניות מלקוחות חדשים?
 • למשוך יותר כסף נטו הביתה?
 • לנהל את העובדים טוב יותר שיביאו תוצאות?

אנו עושים אבחון מסודר  לכל תחומי העסק –  

עוברים על פי "שיטת 6 השלבים לקידום העסק"

ומזהים את מוקדי המינוף מבין התחומים:

צד הפיננסי, שיווק ומכירות, ניהול, ניהול עצמי, ארגוני, מטרות ותוכנית עבודה

בליווי העסקי אנו בוחנים את אזורי  השיפור ואזורי  החוזק,

שמים את האצבע על הנקודות אשר יקדמו אותך לתוצאות הרצויות לך,

בהתאם לכך, עושים תוכנית מסודרת, במינימום זמן וכסף למקסימום תוצאות. 

ואז, אנו מעניקים את הכלים, ההדרכה והפתרונות המתאימים.


ומשם אנחנו מתחילים לראות את התהוות ההצלחה הרצויה לך.

מה הייחודיות של הליווי העסקי שלנו עבורך?

הרווחים שלך…

 • ליווי עסקי שלנו חולש על מכלול תחומים וידע בתחומי מומחיות רבים בעסק,
  אשר מאפשר לנו לזהות את המוקד האמיתי שיש לטפל ולמנף
  אשר יביא לפריצת הדרך שלך ולתוצאות הרצויות

  וכך אנו חוסכים זמן ואנרגיה יקרים והמון כסף ובעיקר יחד מצליחים
  הרי, כאשר באים עם אותה מטרה ליועץ כלכלי,
  הוא ייתן את התשובה על פי המומחיות שלו בצד הפיננסי,
  ייעוץ שיווקי ייתן את הפתרון רק בצד השיווקי,
  ייעוץ ארגוני ייתן את הפתרון רק בצד הארגוני,
  ליווי עסקי של מרכז זיו ייתן את המכלול.
 • בליווי העסקי אנו מסתכלים על השורה התחתונה,
  וההתקדמות לעבר המטרה כל הזמן,
  יחד עם הדרך הנכונה לך כדי לייצר את התוצאות.
 • ליווי עסקי הוליסטי, עניני יחד עם רגשי, שיוצר אצלך יכולות ומיומנויות שישארו לאורך זמן.
 • יד ביד ולב איתך, בין אם בפגישות או מענה אונליין בין המפגשים

מתי צריך ליווי עסקי?

 • לבעל עסק, לליווי ומקסום תוצאות, מענה לדילמות, ולבדידות בניהול
 • ליווי עסקי למנכ"ל או המנהל- שיפור מיומנויות ותוצאות
 • ליווי עסקי לצוות
 • ליווי עסקי כולל בעת הקמת עסק חדש

המלצה שרית בוסתן

המלצה חיים סדרס

ליווי עסקי

עולם העסקים אינו עולם פשוט, השוק תחרותי ובועט. בעלי עסקים מוצאים את עצמם מתחבטים מדי יום איך להפוך את התהליכים העסקיים ליעילים, חכמים ורווחים הרבה יותר. יחד עם זאת לעיתים הם צריכים דמות ו/או חברה חיצונית ואובייקטיבית אשר תסקור יחד איתכם מבחוץ את כל התהליכים העסקיים ותעזור להם לקדם את ההתנהלות והתוצאות באלפי מונים. אנשי המקצוע של מרכז זיו מומחים בליווי עסקי, בשיפור תהליכים בארגון, שעושים סדר ובשורה התחתונה מגדילים ריווחיות.

מה הוא ליווי עסקי

ליווי עסקי הינו למעשה מספר רחב של פעולות המתבצעות ומתוכננות בקפידה יחד עם מומחה בעולמות הייעוץ אשר תפקידו לעזור לך להוביל תהליכים עסקיים בצורה נכונה – החל מהגדלת הרווחיות בעסק, מבנה ארגוני אפקטיבי, הנעת עובדים לתוצאות, התמודדות עם לחצים וקונפליקטים בין ארגוניים, הגדלת מחזור המכירות, שיווק אפקטיבי שמייצר חשיפה ולקוחות חדשים, תמחור, צמצום הוצאות וניתוב הוצאות, אוטומציות וניהול תהליכים לוגיסטיים, תהליכים טכניים ושאר התהליכים העסקיים בחברה בצורה חכמה ונכונה. 

אלו הסיבות שבגללן ליווי עסקי הפך בשנים האחרונות לאחד הטרנדים הבולטים ביותר בעולם העסקים, כי ליווי עסקי נכון הנעשה על ידי חברה מומחית בכמה תחומים בעסק יכולה לקדם את העסק שלך ולעזור לו לשבור כל קושי וכל תקרת זכוכית שיש בדרך.

מה הם הדברים שמרוויחים במסגרת ליווי עסקי?

בעלי עסקים רבים אשר עברו תהליך ליווי עסקי סיפרו כי התהליך הזה הציל אותם ועזר להם לפרוץ עסקית למקומות שלעולם לא חשבו שיעברו תהליך. ליווי עסקי ניתן להשיג מנעד רחב של מיומנות:

• ניהול נכון של תזרים מזומנים
• פיתוח אסטרטגיות מכירה
• יצירתיות תוך כדי תנועה
• שיווק יעיל
• יצירת תוכנית עבודה שיווקית בקלות
• ניהול מלאיים
• רווחיות שנוצרת מהתנהלות נכונה בתחומים רבים בעסק
• הפיכת תהליכי מכירה לאפקטיבית יותר
• התנהלות נכונה אל מול העובדים והנעת עובדים לתוצאות
• טיפול בקונפליקטים
• עבודה אל מול ספקים
• הצבת יעדים נכונה והשגתם
• גיוס נכון של עובדים
• אוטומציות
• כלים פרקטיים מגוונים לניהול העסק
• שינוי תודעתי בכל הקשור לניהול העסק.


ייעוץ עסקי הינו שירות אשר נותן לעסק ולבעליו ערך מוסף עצום שנשאר להם לאורך שנים, עם הירתמות נכונה של בעל העסק ופתיחות מחשבתית ניתן לשפר בצורה משמעותית את התהליכים העסקיים בעסק ולהוביל אותו לתוצאות חלומיות

החשיבות בעבודה עם חברה המומחית בליווי עסקי

אנו רואים חשיבות גדולה בכל הקשור לעבודה עם חברה המומחית בליווי עסקי, כמו שלא נותנים למוסך ללא ניסיון בתחום להתקרב אל הרכב שלך כך לא נותנים לאדם ללא ניסיון להתקרב אל העסק שלך. אנו מאמינים כי יש לבחור אך ורק חברה בעלת ניסיון ומוניטין בעולם הליווי העסקי אשר ליוותה במרוצת שנותיה אלפי לקוחות מרוצים

עבודה עם חברה בעלת ניסיון ומוניטין בתחום הינה יתרון אדיר מאחר וחברה זו יודעת איך לפעול בצורה נכונה בתהליכים עסקיים שונים ויש לה את הכלים לפעול בצורה יצירתית כאשר יהיה הצורך, כך שביחד ממקסמים ככל האפשר את היכולות והתוצאות העסקיות.

מה תפקידה של חברה המומחית במלאכת ליווי עסקי?

בשנים האחרונות אנו רואים הרבה משקי בית, בעלי עסקים קטנים וארגונים אשר בוחרים לעבוד יחד עם חברות המתמחות בליווי עסקי. כיום אנו רואים לא מעט חברות ונותני שירות שונים אך יחד עם זאת אנשים רבים תוהים מה הלכה למעשה תפקידן של אותן חברות. תפקידן של אותן חברות היא לקדם את התוצאות העסקיות של הארגון שלך באלפי מונים קדימה תוך בחינת העסק שלך, אפיון הצרכים שלךכם והתווית דרך חדשה והתנהלות נכונה יותר.

 

בין הפעולות הנעשות במהלך ליווי עסקי אנו רואים:


אבחון ויצירת תוכנית למינוף – זהו השלב הראשוני אשר במהלכו שני הצדדים מכירים אחד את השני, מבינים מה הם היעדים העסקיים, איפה העסק נמצא כיום, סקירת כל תחומיי העסק, אבחון השוק בו נמצאים, החוזקות והחולשות של העסק ויצירת תוכנית קונקרטית, הכוללת את הפעולות למינוף ושיפור התוצאות והשגת המטרות העסקיות שלך.

משנים את צורת החשיבה – אחד הדברים הראשונים הנעשים במסגרת ליווי עסקי הוא שינוי צורת החשיבה דרך שינוי תודעתי, מודעות והבנה של המצב הקיים.

רכישת ידע עסקי – לבעלי עסקים חסר המון ידע וניסיון פרקטי בניהול עסק, גם לימודי מנהל עסקים לא מקנים את המיומנויות תכלס לניהול אפקטיבי של עסק. בתהליך ליווי עסקי אנחנו מעניקים המון ידע שיושם אצל לקוחות רבים ועובד תכלס בכל תחומי העסק.

התמודדות פנים ארגונית – כל עסק מוצא את עצמו משקיע משאבים רבים בהתמודדויות פנים ארגוניות שונות, החומר האנושי והעובדים הינו חומר הגלם החשוב ביותר של העסק שלכם. במהלך ליווי עסקי חברה המתמחה במלאכה תעבוד ללא לאות על מנת להבין מה הוא טיב היחסים עם העובדים, מהי הדעה הרווחת בסביבת העבודה ואיך להניע כל אחד מהעובדים כדי שישיגו לעם יותר כך ניתן ליהנות מעובד פרודוקטיבי יותר אשר מרגיש שייך ורתום לעסק לאורך שנים.

שיפור תהליכי השיווק – בחינת המיתוג שלך, מיקוד במוצרים שיביאו את החברה לרווחיות, זיהוי הדרכים המתאימות לשיווק, מלמדים את הדרך הקלה לכם לעשות שיווק באופן נכון וקל, בניית משפכיי שיווק נכונים ויעילים ויצירת חשיפה ופניות של לקוחות לעסק באופן עקבי ושוטף.

אסטרטגיות מכירה – במרוצת השנים ראינו לא מעט בעלי עסקים עם מוצר "מנצח" ביד אך ללא יכולות מכירה מספקות, במהלך ליווי עסקי נפעל לשם פיתוח אסטרטגיית מכירה ייעודית אשר מתאימה למוצרים ולאופי החברה, שיפור תהליכי המכירה וההמרות בתהליכי המכירה שנעשים הלכה למעשה.

העלאת מחזור המכירות – העלאת מחזור המכירות מגיע מתהליכי שיווק ומכירה נכונים, על מנת להעלות את מחזור המכירות נבחן את כל האסטרטגיות והתהליכים העסקים השונים הקורים מסביב. כמו כן, נבחון אפשרות של כניסה לקהלים חדשים, שווקים שונים והתנהלות חכמה ונכונה אל מול לקוחות וספקים – על מנת להעלות את פדיון המכירות.

הוצאות אל מול הכנסות – להגיע למצב שבו עסק מכניס יותר ממה שהוא מוציא זהו המצב האידיאלי, חברה המומחית בתחום תסקור את דוח רווח והפסד שלך, את ההוצאות אל מול ההכנסות שלכם, תייצר תקציב נכון ורווחי, תוך כדי שהיא מוצאת חלופות ודרכים זולות הרבה יותר לנהל את העסק שלכם. כך מצליחים להגדיל את מחזור המכירות וגם מורידים את כמות ההוצאות החודשית – ולהגדיל את הרווח, בסופו של יום זהו חלום של כל עסק.

• יצירת תכנית עבודה מפורטת – אחד הדברים החשובים ביותר הנעשים במסגרת ליווי עסקי הוא יצירת תכנית עבודה מפורטת וקונקרטית. תפקידה של תכנית זו היא להפוך את כלל התהליכים הארגוניים בחברה לאיכותיים, חכמים וטובים הרבה יותר. במסגרת תכנית העבודה נוגעים במספר רחב של נושאים החל מפיתוח ארגוני, אסטרטגיות מכירה, תחזיות פיננסיות, שאיפות ואת הפעולות שצריכות להיעשות על מנת שכל אלו יקרו.

גב וליווי לאורך כל התהליך – חברות הייעוץ אינן עוזבות אותך ואף לא לרגע אחת ומספקות לכן ליווי לאורך כל התהליך, כך שבכל רגע נתון יש מישהו שנמצא עבורך ורוצה בהצלחתך. בסופו של יום עליך לזכור דבר אחד – ההצלחה שלך היא גם ההצלחה שלהם.

למה לבחור במרכז זיו לתהליך ליווי עסקי?

מרכז זיו הינו אחד מן מרכזי הייעוץ, הלווי והפיתוח ארגוני המובילים ביותר בישראל והפך לביטוי שגור בתחום. במרוצת השנים המרכז הפך לבחירתם הטבעית של אלפי עסקים קטנים, גדולים, מוסדות וארגונים בארץ ישראל.

 מרכז זיו הוקם על ידי לילך זיו בשנת 2004, מתוך שליחות ואהבה לאנשים במטרה ללוות בעלי עסקים ברגעים המהותיים והחשובים ביותר בחייהם ולעזור להם לשבור את כל תקרות הזכוכית שלהם בצורה חכמה ונכונה תוך כדי שהם משפרים את איכות העבודה ואת איכות החיים שלהם.

לילך זיו היא רואת חשבון, בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ותואר שני בחדשנות ויזמות, בוגרת 7 בתי ספר לאימון עסקי ואישי, מגשרת מוסמכת ובעלת ניסיון של למעלה מ – 2 עשורים בעולם העסקים, בעולם הפינננסי, בעולם השיווקי, אימון עסקי, יזמות וחדשנות, גישור. מלווה את העסקים באופן אישי ומעניקה מניסיונה העשיר לטובת ההצלחה והאושר העסקי שלהם. 

מרכז זיו ליווה אלפי עסקים שונים ברחבי הארץ ובעולם– עסקים קטנים, גדולים, ארגונים ועסקים משפחתיים, תמיד בחום ומקצועיות, אשר הפכו את המרכז לביתם השני, אנו מזמינים אתכם להצטרף אל חוג לקוחותינו ולהתחיל לדאוג לעסק שלכם.

חבל על כל דקה של מחשבה ובזבוז זמן יקר לעסק שלך, העסק וההצלחה מחכים לך,

מזמינה אותך לפגישת היכרות ללא התחייבות וללא חיוב
אז למה לחכות? להתקשר עוד היום ולקבוע 054-6706050.

ליווי עסקי של כ- 10,000 אנשים ועסקים בגדלים ומטרות שונות | 16 שנים של ניסיון | שביעות רצון לקוחות גבוהה

דילוג לתוכן