מדריכים במתנה

מדריכים במתנה

מדריכים במתנה

מה האפשרויות להגדלת הרווח בעסק? רוצה להגביר מוטיבציה שלך ושל העובדים שלך? רוצה לקחת יותר כסף הביתה בסוף החודש? 5 סרטונים קצרים ממוקדמים וישימים לכל זה, ללחוץ ולעשות!!!

כלים להתנהלות מול כל תחומי החיים ובעסק, המאפשרים להיות שבעת רצון, לפעול נכון ביומיום, להשיג את המטרות וליהנות.

עובדים עם בני משפחה בעסק? ............................................. 10 עקרונות שעוזרים להצליח בעסק ולשמור על הבית .............................................. חובה לכל מי שעובד יחד !

כלים שווים לניהול והנעת עובדים שיגרמו לעובדים שלך לעמוד ביעדים שלהם ולהגדיל לך את המכירות והרווחים.

היית רוצה שיהיה יותר... בעסק? ............................................ לגלות מה מביא להגדלת הכנסות? .............................................. מדריך קצר ועשיר ברעיונות לכך! ללחוץ ולקבל מיד.

יכול לעניין אותך גם:

עסק משפחתי – כלים לשמירת האיזון בין המשפחה והעסק

בעלי עסקים רבים מתלבטים האם להתרחב ולהכניס את המשפחה לעסק. מחקרים מצביעים דווקא על אחוזי הצלחה מרשימים בעסקים משפחתיים הן מבחינת וותק והן מבחינת ההישגים הכלכליים. סוד הצלחתו של העסק המשפחתי הוא היכולת לאזן בין שתי המערכות המשימתית והרגשית.

קרא עוד »

מאמן עסקי

מאמן עסקי מקצועי בעל ניסיון של כ-20 שנה, להקפצת עסקים וחברות, באמצעות שיטת עבודה ייחודית, מקנה לארגון מצפן, הדרכה ופתרונות להשגת תוצאות.

קרא עוד »

מה קורה שעסק ומשפחה נפגשים?

אני אגיד את זה כמו שאני מרגיש, כמו שזה באמת: אני לא אוהב אותם! לא הייתי בוחר בהם כמשפחה אם הייתי יכול, אני לא מעריך אותם, את מבינה שאני תקוע, לא יכול לבלוע ולא להקיא, תקוע איתם בעבודה, תקוע איתם בשבתות וחגים. הם המשפחה שלי. מוכר נכון?

קרא עוד »

כלים לניהול זמן אפקטיבי לשימוש יומיומי בעסק ובחיים

ניהול זמן אפקטיבי הוא כלי חשוב לקידום העסק. השאלה היא איך מנהלים את הזמן ביעילות ובאפקטיביות?
במאמר זה תקבלו כלים וטיפים להתנהלות הנכונה: הבחנה בין דחוף וחשוב, מיקוד, גורמים מעכבים וגורמים מקדמים, פירוק משימות גדולות לקטנות ועוד….

קרא עוד »

מה מנהל אותנו? -המודע או התת מודע?

המודע והתת- מודע והפער ביניהם מנהלים אותנו ברמה האישית וברמה העסקית ובוודאי בעסקים משפחתיים. חוסר ההתייחסות לפער בין שני החלקים, ההתעלמות מכוחו העצום של התת-מודע יוצרים חסמים, עיכובים וקונפליקטים בחיים האישיים ובעסקים. על מנת למנף ולהגיע להישגים בעסק יש לסנכרן בין השניים.

קרא עוד »
דילוג לתוכן