מדריכים במתנה

מדריכים במתנה

מדריכים במתנה

מה האפשרויות להגדלת הרווח בעסק? רוצה להגביר מוטיבציה שלך ושל העובדים שלך? רוצה לקחת יותר כסף הביתה בסוף החודש? 5 סרטונים קצרים ממוקדמים וישימים לכל זה, ללחוץ ולעשות!!!

כלים להתנהלות מול כל תחומי החיים ובעסק, המאפשרים להיות שבעת רצון, לפעול נכון ביומיום, להשיג את המטרות וליהנות.

עובדים עם בני משפחה בעסק? ............................................. 10 עקרונות שעוזרים להצליח בעסק ולשמור על הבית .............................................. חובה לכל מי שעובד יחד !

כלים שווים לניהול והנעת עובדים שיגרמו לעובדים שלך לעמוד ביעדים שלהם ולהגדיל לך את המכירות והרווחים.

היית רוצה שיהיה יותר... בעסק? ............................................ לגלות מה מביא להגדלת הכנסות? .............................................. מדריך קצר ועשיר ברעיונות לכך! ללחוץ ולקבל מיד.

יכול לעניין אותך גם:

מאמן עסקי

מאמן עסקי מקצועי בעל ניסיון של כ-20 שנה, להקפצת עסקים וחברות, באמצעות שיטת עבודה ייחודית, מקנה לארגון מצפן, הדרכה ופתרונות להשגת תוצאות.

קרא עוד »

אימון עסקי

אימון עסקי וייעוץ לעסקים להקפצת התוצאות העסקיות והמוטיבציה, באמצעות שיטת עבודה ייחודית, מקנה לעסקים וחברות הדרכה ופתרונות מוכחים להקפצת העסק.

קרא עוד »

כלים לפתרון קונפליקטים בעסק משפחתי בהעברה בינדורית

בכל עסק יש קונפליקטים ובעסק משפחתי הקונפליקטים העסקיים מתערבבים עם הקונפליקטים המשפחתיים. בתהליך העברת הבעלות מדור ראשון לדור שני בעסקים משפחתיים "נפגשים" השותפים עם שותפים בירושה, לאו דווקא שותפים מבחירה.
איך מתמודדים עם שותף "בלית ברירה"? חשוב והכרחי במצבים אלה לנהל את הקונפליקטים בזמן, להסתייע בליווי עסקי ממוקד ולהציל את העסק מקריסה.

קרא עוד »
דילוג לתוכן