ליווי עסקים משפחתיים

בעסקים משפחתיים

ליווי עסקים משפחתיים

עובדים יחד עם בני משפחה?
רוצים גם להצליח לקדם את העסק ולהרוויח יותר וגם ליהנות ממשפחתיות טובה?
ייעוץ לעסקים משפחתיים שמומחה בכך יעזור לך להשיג זאת!

זה ידוע שהעבודה המשותפת משפיעה על הקשר המשפחתי
והיותנו בני משפחה משפיעה לטובה וגם לרעה על התוצאות העסקיות
לכן חייבים להעניק פתרון משולב לשניהם באמצעות ייעוץ לעסקים משפחתיים.
וכן, יש לנו מומחיות, ניסיון ושיטה מדויקת לייעוץ לעסקים משפחתיים, כלים,
ניסיון מוכח משנת 2004 והמון הצלחות בהובלת עסקים משפחתיים לשביל הזהב שבו
נהנים גם מהצלחה עסקית וגם ממשפחה שטוב לה גם יחד.

מה חשוב לדעת על ליווי עסקי משפחתי?

בשנים האחרונות אנו עדים ליותר משקי בית אשר מגיעים להחלטה משותפת לפתוח עסק משפחתי, ניהול עסק משפחתי הוא לא מלאכה קלה וטומנת בחובה לא מעט אתגרים ומורכבויות בשל האופי הייחודי של העסק. עסקים משפחתיים רבים נתקלים בקונפליקטים ומשברים אמוציונליים רבים אשר מקשים על התפתחות העסק ואף לעיתים גם פוגעות במרקם המשפחתי – דרך ליווי עסקי משפחתי נכון ניתן להגדיר מטרות עסקיות, לשפר את ניהול העסק, לפתור משברים ואף לשמור ולחזק את הקשר המשפחתי.

האם ידעתם ש….

מסתבר שרוב העסקים המשפחתיים לא מגדירים עצמם כעסק משפחתי-
רובם לא מבינים שהבעיות או הקשיים שיש להם, נובעים מהיותם עסק משפחתי

ושהדרך לפתור אותם היא בעזרת מומחים בייעוץ לעסקים משפחתיים.

בעסק משפחתי יש המון יתרונות:

האכפתיות, גאוות היחידה, המחויבות והמוטיבציה, הרצון להצליח וכן, ההרגשה שיש במי לבטוח ואפשר לסמוך.

לעסק משפחתי יש אתגרים עסקיים רגילים כמו לכל עסק – פיתוח ארגוני, ניהול, מכירות וכספים יחד עם אתגרים הקשורים לעבודה עם בני משפחה אתגרים שקיימים רק בעסק משפחתי למשל העברה בין דורית, ניהול הון משפחתי

מה כולל ליווי עסקי משפחתי?

כאשר אנחנו מדברים על ליווי עסקי משפחתי אנו מדברים על מגוון רחב של פעולות המתבצעות במטרה לקדם את העסק אלפי מונים לצד שמירה וחיזוק הקשר המשפחתי. במהלך ליווי עסקי משפחתי אנו נעסוק בכל ההיבטים העסקיים – בניית מנגנון עסקי, הגדרת תפקידים, תפעול, מכירות, שיווק, גבייה, שירות וקשרי לקוחות ושאר היבטים נוספים הקשורים לליווי עסקי.

יחד עם זאת באותה הנשימה אנו נעבוד ללא לאות על מנת להכיר את בני המשפחה, את מערכות היחסים ביניהם ואת הקשיים השונים אותם הם פוגשים במהלך העבודה. אנו מאמינים כי מערכת היחסים של המשפחה הוא חלק בלתי נפרד ואף הגדול ביותר להצלחה של עסק משפחתי ויש לקחת את המרקם המשפחתי בחשבון בבניית תכנית עסקית למשפחה.

מהי תרומתו של ליווי לעסקים משפחתיים?

בעלי עסקים משפחתיים רבים תוהים האם ליווי לעסקים משפחתיים זה מה שהם צריכים והאם זה יכול לעזור להם, התשובה היא חד משמעית כן. דרך ליווי עסקי משפחתי אנו יכולים לרדת לעובי הקורה ולהכיר את כל המנגנון בצורה אובייקטיבית ונקייה תוך כדי שאנחנו פועלים ללא לאות לשם שימור ופיתוח עסקי לצד חיזוק הקשרים המשפחתיים.

במרוצת השנים הכרנו לא מעט בעלי עסקים משפחתיים אשר המרקם המשפחתי שלהם השתנה מקצה לקצה לאחר ליווי עסקי משפחתי, העסקים צמחו בקצב מזהיר, מנגנון קבלת ההחלטות עבד בצורה מושלמת, כל אחד ידע את מקומו והתקשורת בין בני המשפחה רק התחזקה מיום ליום. אנו מאמינים כי ליווי לעסקים משפחתיים יכול לקדם את העסק שלכם אלפי מונים הן מבחינה עסקית והן מבחינה משפחתית.

כיצד לבחור ליווי לעסק משפחתי בצורה נכונה?

כיום ניתן למצוא לא מעט בעלי מקצוע אשר מציעים שירותי ליווי לעסק משפחתי, יחד עם זאת הבחירה שלנו צריכה להיות מבוססת על גבי ניסיון, ותק ומוניטין בעל המקצוע איתו אנו נעבוד. מרכז זיו נחשב לבחירתם של אלפי עסקים בישראל. המרכז מתמחה בפתרונות ליווי וייעוץ עסקי למשפחות ומעמיד לרשותכם צוות של מומחים העומדים בגב שלכם ונמצאים לשירותכם. המרכז הוקם מתוך רצון ושליחות עצומה להוביל אנשים, לעזור להם להעיז ולהפוך אותם לגרסה הטובה של עצמם. המרכז ליווה במרוצת השנים עשרות משפחות להצלחה עסקית ומשפחתית

התקשרו לשריון פגישת מינוף ואבחון לעסק המשפחתי שלך, ללא עלות, וללא התחייבות
שכבר תקדם את העסק והמשפחה שלך.

054-6706050  03-9039625

עובדים יחד עם בני משפחה?
רוצים גם להצליח לקדם את העסק ולהרוויח יותר וגם ליהנות ממשפחתיות טובה?
ייעוץ לעסקים משפחתיים שמומחה בכך יעזור לך להשיג זאת!

זה ידוע שהעבודה המשותפת משפיעה על הקשר המשפחתי והיותנו בני משפחה משפיעה לטובה וגם לרעה על התוצאות העסקיות לכן חייבים להעניק פתרון משולב לשניהם.

רק מומחה בייעוץ לעסקים משפחתיים, מבין את המורכבות ויכול לקדם את העסק ולשמור על המשפחה,
וכן, יש לנו שיטה, כלים, ניסיון מוכח משנת 2004 והמון הצלחות בהובלת עסקים משפחתיים לשביל הזהב שבו נהנים גם מהצלחה עסקית וגם ממשפחה שטוב לה גם יחד.
– מסתבר שרוב העסקים המשפחתיים לא מגדירים עצמם כעסק משפחתי
– רובם לא מבינים שהבעיות או הקשיים שיש נובעים מהיותם עסק משפחתי ושהדרך לפתור אותם היא בעזרת מומחים בייעוץ לעסקים משפחתיים.

בעסק משפחתי יש המון יתרונות:

האכפתיות, גאוות היחידה, המחויבות והמוטיבציה, הרצון להצליח וכן, ההרגשה שיש במי לבטוח ואפשר לסמוך.
לעסק משפחתי יש אתגרים עסקיים רגילים כמו לכל עסק – פיתוח ארגוני, ניהול, מכירות וכספים יחד עם אתגרים הקשורים לעבודה עם בני משפחה אתגרים שקיימים רק בעסק משפחתי למשל העברה בין דורית, ניהול הון משפחתי

 

התקשרו לשריון פגישת היכרות ואבחון לעסק המשפחתי שלך, ללא עלות, וללא התחייבות
פגישת מינוף, שכבר תקדם את העסק והמשפחה שלך.
054-6706050  03-9039625

לעסק ולמשפחה שלך, מגיעה הזדמנות להצליח יותר, ואני והצוות שלי מחכים לכם כדי לאפשר זאת.

מי בני המשפחה אצלכם? בחרו את המקרה שלכם כאן בריבועים למטה, ונמשיך משם…

אנו מזמינים אתכם להצטרף אל חוג לקוחותינו – מרכז זיו.

 

 

זוג שעובד יחד בעסק

עובדים יחד בעסק ומנהלים חיים משותפים? רוצים להרוויח יותר בעסק וגם ליהנות מזוגיות טובה יותר? כשזוג עובד יחד ומנהל עסק משפחתי, יש המון מחויבות, חדוות

קרא עוד »