פיתוח ארגוני

פיתוח ארגוני

מנכ"ל,
רוצה לקחת את הארגון עוד מדרגה קדימה? שהכל יתנהל בקלות ויניב יותר תוצאות?
פיתוח ארגוני נכון - יעשה זאת עבורך!

פיתוח ארגוני מקצועי, סדר, כלים, תשתיות מיצרים לך מכונה משומנת ויעילה שמניבה לך תוצאות ורווחים, 

והכי חשוב – התוצאות יישארו שלכם לאורך שנים!

 

כל אחד שמגיע, לתהליך פיתוח ארגוני, מעונין להשיג מטרה ספציפית המתאימה לתקופה הזו.

בשלב ראשון נברר יחד – מה היית רוצה להשיג?

  • האם להגדיל הכנסות ובעיקר להקפיץ רווחים?
  • האם לייעל את התהליכים, כך שיהיו אוטומטים יותר, בפחות זמן ואנרגיה?
  • לייצר יותר פניות מלקוחות חדשים?
  • שהעובדים ייצרו יותר תוצאות ובפחות מאמץ?

במציאות העסקית שלנו, הכל מתקדם כל כך מהר,

לכן, כל ארגון חייב להתקדם,

אחרת, נמצא את עצמנו רצים אחרי המתחרים, ובעיקר לא ממצים את הפוטנציאל שלנו.

אנו נדרשים לשפר באופן מתמיד את היכולות שלנו, את התשתיות, התהליכים, לשפר את ההתנהלות של המשאב האנושי שלנו.

 

מטרתו של פיתוח הארגוני היא לעזור לכם להשיג את המטרות ולצמוח.

כיום, ברור שההצלחה של ארגון תלויה במשאב האנושי של הארגון.

לכן, הפיתוח הארגוני שלנו מכוון לשלושת המעגלים אנשים, תהליכים ותוצאות.

המרכיב הניהולי הוא חשוב ביותר,

כי ככל שהמנהלים ינהלו טוב יותר, העובדים יפיקו תוצאות טובות בשמחה, 

בפחות השקעה ועם יותר יעילותבתהליך פי

מה מרוויחים מפיתוח ארגוני?

והכי חשוב התשתיות וההרגלים נשארים לשנים,
ובעצם מייצרים מכפלות של רווח להשקעה הראשונית.

שווה!

העולם בו אנו חיים הינו עולם דינאמי המשתנה בקצב מסחרר, למעשה לא רק השוק העולמי גם השוק הישראלי מוצא את עצמו חווה טלטלות ושינויים בקצב מהיר במיוחד. במהלך השינויים השונים יש לכם מספר אפשרויות, או להישאר מאחורה ולא לספוג את השינויים השונים או לקחת את האתגר, להתפתח ולמצוא הזדמנויות עסקיות חדשות אשר יהפכו אתכם לחזקים וטובים הרבה יותר. פיתוח ארגוני הפך בשנים האחרונות למוצר צריכה בסיסי לכל דבר ועניין ואנו רואים לא מעט עסקים קטנים, בינוניים, גדולים ואף תאגידי ענק משתמשים בשירותי פיתוח ארגוני על מנת להישאר תמיד בקדמת הבמה. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות – מרכז זיו פה כדי לענות לכם על כולם.

כאשר אנחנו מסתכלים על ארגונים וחברות שונות אנו רואים שוני, השוני מתבטא בהרבה דברים – אלו יכולים להיות החזון של אותה חברה, הדרך בה היא עובדת עם ההון האנושי שלה, דרכי העבודה, המוצרים אותם היא משווקת ואף קהל היעד אליהם היא פונה. פיתוח ארגוני הוא תהליך אשר מטרתו לקחת את סביבת העבודה שלנו ולבצע בה שיפורים ושינויים תוך כדי תנועה על מנת להגיע למטרות של הארגון ולעמוד בהם בהצלחה כבירה.

חברות ייעוץ לפיתוח ארגוני הפכו בשנים האחרונות לאחד מן הטרנדים הבולטים ביותר בעולם וטומנים בחובם לא מעט יתרונות אשר יש ביכולתם לפתח את הארגון שלכם ולהצעיד אותו אלפי מונים קדימה אל קדמת הבמה בתחום בו אתם עוסקים. כאשר אנחנו מדברים על תפקידה של חברת ייעוץ לפיתוח ארגוני אנו מדברים על מספר פעולות הנעשות לשם פיתוח הארגון והצלחתו. בין הפעולות אותן אנו רואים:

  • שינוי תודעתי – כאשר אנחנו מתחילים לפתח את הארגון שלנו אנו צריכים לשנות מעט את צורת החשיבה שלנו, שינוי תודעתי הוא אחד מן השלבים הראשונים בהם מתמקדת חברת ייעוץ לפיתוח ארגוני. בשלב זה ננתח יחד איתכם מה הם היעדים שלכם, איפה אתם רואים את עצמכם ומה אתם עושים על מנת להגיע לשם. אנו מאמינים כי השינוי לא נעשה אך ורק בפעולות אלא הוא מתחיל בראש, כאשר התודעה וצורת החשיבה של ראשי הארגון משתנה כך גם משתנה התודעה של העובדים שלהם וכך אפשר להגיע אל פיתוח ארגוני בצורה טובה יותר.
  • התמודדות פנים ארגונית – החומר האנושי שלכם הוא הדבר החשוב ביותר עבור העסק שלכם, במהלך הפיתוח הארגוני אנו נבדוק מה הוא טיב היחסים של העובדים שלכם עם החברה ובאיזו גישה הם מגיעים כל יום לעבודה. כמו כן, נפעל לשם שיפור תנאי העובד הן ברמה החברתית והן ברמה המקצועית.
  • פיתוח אסטרטגיות מכירה והעלאת מחזור המכירות – מחזור המכירות הינו אחד הדברים המהותיים והחשובים ביותר בעסק שלכם, אנו נבחן את דרכי העבודה שלכם ונפעל לשם פיתוח אסטרטגיות מכירה ייעודיות המותאמות אישית עבורכם לשם העלאת מחזור המכירות. כמו כן נבחן אפשרויות של חדירה לשווקים שונים ונישתים והתנהלות נכונה אל מול לקוחות וספקים.
  • תכנית עבודה מפורטת – חברות לייעוץ ארגוני עובדות ללא לאות על מנת לספק מעטפת שלמה ומלאה ללקוחותיהם, כחלק מתהליך הייעוץ נבנית תכנית עבודה מפורטת אשר תפקידה להפוך את התהליכים בארגון לטובים הרבה יותר. במסגרת תכנית העבודה מדברים על הפיתוח הארגוני, התחזיות הפיננסיות לצד השאיפות, איך ניתן להפוך את כל אלו למציאות יחד עם הכשרה של עובדים רלוונטיים ושינוי תהליכי עבודה תוך כדי תנועה. כל תכנית העבודה תהיה מפורטת לפרטי פרטים במטרה להפוך את התהליך לאיכותני הרבה יותר.
  • ליווי מלא – חברת הייעוץ לא עוזבת אתכם ומספקת לכם מעטפת מלאה לצד ליווי לאורך כל התקופה, כך אתם יכולים לדעת שיש מישהו בעוכריכם אשר פועל ללא לאות לשם ההצלחה שלכם. ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלו.

לא מעט עסקים וארגונים תוהים האם הם יכולים להרוויח מייעוץ פיתוח ארגוני, למעשה אנו מאמינים כי ייעוץ פיתוח ארגוני אינו רק "בונוס" כפי שאנשים רבים נוטים לחשוב אלא מדובר במוצר צריכה בסיסי לכל דבר ועניין. כל עסק יכול לשאוף ליותר בין אם הוא נמצא בשלב טוב יותר או פחות טוב, אנו מאמינים כי פיתוח ארגוני יכול לעזור לכל עסק ו/או ארגון להוציא את המקסימום מעצמו.

מרכז זיו הפך בשנים האחרונות לבחירתם הטבעית של מאות ארגונים, מוסדות ובעלי עסקים בישראל. מרכז זיו הוקם מתוך שליחות עצומה ללוות אנשים ובעלי עסקים ברגעים הקריטיים והחשובים ביותר בחייהם, לעזור להם ולגרום להם להעיז כמו פעם, לגדול ולפרוץ כל תקרת זכוכית ולשפר את איכות העבודה ואיכות חייהם בצורה משמעותית. במהלך השנים המרכז ליווה מאות עסקים שונים אשר כבר מזמן הפכו את המרכז לביתם השני. אנו מזמינים אתכם להצטרף אל חוג לקוחותינו ולפעול עוד היום לשם פיתוח הארגון שלכם.

מעניין לשמוע מה הן מספרות...

טל חנו מספרת על כלי הניהול: 

שרית בראון-סמנכלית משאבי אנוש אייס ואוטודיפו

האם פיתוח ארגוני מתאים לך?

פיתוח ארגוני מתאים לעסק קטן וחברה גדולה,

כל מי שרוצה להתקדם ולקפוץ מדרגה, להמשיך ולצמוח בסביבה המשתנה.

כיום, יותר ויותר ארגונים משלבים פעילויות של פיתוח וייעוץ ארגוני בניהול השוטף של הארגון.

בפגישה אנו נתמקד בנקודות העיקריות למינוף של החברה שלך
ונייצר את התוכנית האישית שלכם להגדלת הרווח ושיפור היעילות.

אני והצוות שלי לשרותך,
אנו שמים את האצבע על הנקודות אשר יקדמו אותך לתוצאות הרצויות לך,
מעניקים בייעוץ ארגוני את הכלים, ההדרכה והפתרונות המתאימים
ומשם אנחנו מתחילים להתקדם להצלחה הרצויה שלך.

התקשרו לתאם ולשריין מקום איתי, כבר עכשיו 054-6706050, 03-9039625

ליווי של מעל ל-8,000 אנשים ועסקים בגדלים ומטרות שונות | ניסיון משנת 2004 | שביעות רצון גבוהה

דילוג לתוכן